Отборите на Локомотив (Пловдив) и Левски завършиха при резултат 2:1 в среща от 4-ия

...

Локомотив Пловдив победи Левски, отново излезе на първо място

Отборите на Локомотив (Пловдив) и Левски завършиха при резултат 2:1 в среща от 4-ия кръг на efbet Лига. Джовани изведе напред домакините с гол още в 8-ата минута. Рикардиньо изравни за столичани в 33-ата минута. Георги Минчев отново отбеляза за Локомотив  в 42-рата минута, а асистенцията беше още веднъж на Джовани. Така отборът на " смърфовете " излезе преди всичко в класирането с еднакъв брой точки с Черно море.

Локомотив: Динко Хоркаш, Матеус Силва, Мартин Паскалев, Хорхе Сегура, Кристиян Пешов (Калоян Костов 63 мин.), Бабакар Дион, Евандро (Алфа Конте 72 мин.), Христо Иванов, Джовани, Георги Минчев (Георги Каракашев 72 мин.), Димитър Илиев

Левски: Пламен Андреев, Жереми Петри (Патрик-Габриел Галчев 3 мин.), Келиан ван дер Каап, Хосе Кордоба, Цунами, Марин Петков, Дарлан, Рикардиньо, Асими Фадига (Ивелин Попов 57 мин.), Уелтон, Джауад Ел Джемили (Асен Чандъров 78 мин.)
Източник: glasnews.bg